עברית English

הדרך שלנו.

דרך

הדרך שלנו

מכון מראות הוקם כדי להציע את הטיפולים הפסיכולוגיים הטובים והחדשניים ביותר עבור ילדים, בני נוער ומשפחות. הטיפולים במכון מבוססים על ידע עכשווי מתחום חקר וויסות הרגשות כמו גם על הניסיון המצטבר שלנו מעשרים שנות טיפול במסגרות חינוכיות וטיפוליות שונות.

מטרתנו לשפר מערכות יחסים של ילדים והורים, זוגות, ומערכות יחסים שמחוץ למשפחה – קשרים עם חברים ועם בית הספר. אנו מתמחים בהובלת תהליכים בהם מערכות יחסים מרובות כעסים, חששות וחוסר אונים הופכות למערכות יחסים הוגנות, מחזקות ובונות. 

מעבר למכלול הטיפולים המוצעים במכון, אנו מציעים סביבה שבה אנשים יכולים לשאול שאלות ולקבל תשובות ישירות, הנשענות על ידע אמיתי בתחום. אנו שואפים ליצור סביבה בה מקדמים ומפתחים שיתוף פעולה והבנה רחבה בין מטפל ומטופל, בין הורים לילדיהם, ובין הורים לצוותי ההוראה.

 

הכירו את הצוות

במכון מראות משולבים מטפלים מאורינטציות טיפוליות מגוונות וכולל מומחים בעלי הכרה בין-לאומית בטיפול בילד, בהדרכת הורים ובטיפול זוגי. הגישה שלנו לבעיות ולקשיים המופיעים בשלבי החיים השונים היא מעשית, רגישה ומקצועית. אנו שואפים לבנות יחסי אמון ותחושת ביטחון, המאפשרים לאנשים לקבל את האומץ והכוח להתמודד בהצלחה עם האתגרים הניצבים בפניהם

כפיר הדר

מנהל המכון

מטפל בעל ניסיון רחב ומקיף בעבודה עם הורים, ילדים ובני נוער עם קשיי קשב וריכוז, קשיי למידה, בעיות התנהגות, קשיים חברתיים, חרדה ועוד. מנחה קבוצות הורים לילדים עם הפרעת קשב וריכוז ובעיות התנהגות.

דר אורי ויינבלט

מנהל המכון

מומחה בטיפול בבעיות התנהגות של ילדים, הדרכת הורים וטיפול זוגי. בעל הכרה בין לאומית, מלמד במכונים לטיפול משפחתי בגרמניה ושוויץ. את עבודת הדוקטורט עשה תחת הדרכתו של ד"ר חיים עומר מאונברסיטת תל-אביב . 

Back to Top